Simple Money - більше грошей для ваших ідей!

14.04.2016
В Україні розпочала роботу компанія, яка буде видавати кредити вартістю до 50 тис. грн.

У прес-службі Simple Money відзначають, що клієнтом компанії можуть стати як молоді люди (від 23 років), так і більш дорослі українці (до 68 років включно). При цьому особливістю кредитування від Simple Money є швидкість отримання грошей на реалізацію своїх ідей, а також простота й прозорість умов позики. «Для оформлення невеликого кредиту (до 15 тис грн) фахівці попросять надати тільки паспорт з ідентифікаційним номером. Якщо йдеться про суму вище зазначеної - варто надати документи, що підтверджують особисту фінансову надійність клієнта. Вибір терміну та розміру позики залишається за позичальником», - підкреслює прес-служба компанії.

Стати клієнтом Simple Money зможуть жителі всіх регіонів України: компанія має намір пропонувати свої послуги через сервісні точки та розгалужені канали компаній-партнерів (мережевий і немережевий ритейл в Україні).

Слоган фінансової компанії Simple Money - «Більше грошей для ваших ідей!».

З приводу співпраці з Simple Money або роботи в компанії можна звертатися в контакт-центр за телефоном 0-800-501-558 або поштою: smoney@smoney.com.ua
Повернутися