Simple Money представила програму кредитування «для особливих ідей»

14.04.2016
У квітні 2016 р портфель послуг від Simple Money розшириться програмою надання українцям грошових кредитів 

Крок за кроком Simple Money реалізовує плани, намічені на старті роботи. Так, у квітні фінансова компанія представить нову програму кредитування - грошову. Кредит готівкою допоможе українцям зробити мрію ближче, адже у багатьох вона з пов'язана не тільки з покупкою товару, переконані в компанії.

Умови кредитування, як і раніше, будуть простими та зручними: термін кредитування - до 36 місяців, сума кредиту - до 50 000 грн. До того ж, займ до 15 000 грн. можна оформити без довідки про доходи. Гроші в борг зможуть отримати українці у віці від 23 до 68 років.

«Весна - час створювати нове! Від цієї пори року кожна людина очікує нових досягнень в житті та здійснення мрій. Наблизитися до мети допоможе кредит готівкою від Simple Money. Отримання грошей абсолютно не залежить від мети використання: це може бути організація знакового сімейного свята, новий дизайн і ремонт житла, довгоочікуваний відпочинок, сучасна програма навчання або підвищення кваліфікації», - підкреслюють в прес-службі компанії.

Таким чином, грошові позики гармонійно доповнили портфель послуг Simple Money. Нагадаємо, компанія допомагає українцям за допомогою кредиту реалізувати свої бажання і ідеї. Слоган Simple Money - «Більше грошей для ваших ідей!».
Повернутися