Наші послуги

У кожної людини є мрії  прості й глобальні, великі та скромні, серйозні й... дуже серйозні. Кредити готівкою від Simple Money здатні допомогти кожній з них втілитися в реальність.

Якщо Вам потрібні гроші і при цьому Ви не збираєтеся відступати від своїх намірів або змінювати плани, відкладаючи їх реалізацію до кращих часів, – зверніться до нас, й Ви отримаєте обумовлену грошову позику. Адже Simple Money – це більше грошей для ваших ідей!

Послуги кредитування – надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту

Часто, коли для здійснення задумів нам потрібні кошти, в першу чергу, звертаємося до рідних і близьких людей. Однак брати або давати в борг родичам вважається поганою прикметою й може стати причиною сімейних негараздів. Аби життєві наміри все ж були втілені, а гармонія сімейних відносин не була зіпсована, Simple Money пропонує Вам грошовий кредит.

Зручні умови миттєвого отримання грошей дозволять результативно використовувати їх в будь-яких цілях  на ремонт свого житла або офісу, на відпочинок від буднів, на організацію сімейних свят, подарунок дітям на весілля або до ювілею батьків.

Переваги кредиту готівкою від Simple Money:

• Ви самостійно вибираєте суму й термін кредитування, відповідно до своїх потреб та можливостей;

• Ви впевнені у відсутності прихованих платежів та максимальній простоті алгоритму виплат кредиту;

• Вам зручно отримати такий кредит, оскільки ми швидко приймаємо рішення щодо позики та оцінюємо можливість отримання коштів без поручителів або застав.

Для Simple Money кожен випадок наших клієнтів  унікальний, тож у нас Ви завжди можете розраховувати на особливі, індивідуальні умови кредитування.

Реалізуйте свої плани за допомогою кредиту від Simple Money!

Загальні умови отримання кредитів:

• вік від 21 до 70 років;

• термін повернення кредиту  до 36 місяців;

• сума кредитування  до 100 000 грн.

• мінімальний набір документів  паспорт громадянина України, а також ідентифікаційний номер платника податків;

• аби підвищити свій рівень кредитної надійності та якщо у Ваших планах отримання великого кредиту (більше 50 000 грн.), рекомендуємо надати додаткове підтвердження особистої фінансової надійності (довідка про доходи).



 

Параметри кредитного продукту

 

ПАРАМЕТР

ПОРЯДОК ЗАПОВНЕННЯ ПОЛЯ

Валюта

Гривня

Сума кредиту/ліміт:

Мінімальна

Максимальна (при видачі/ перегляді)

 

1 000,00 грн.

100 000,00 грн.

Максимальна сума кредиту з урахуванням вартості додаткових послуг (страхування тощо)*

145 000,00 грн.

Можливі строки/строк, міс.

Мінімальний – 6 місяців

Максимальний – 36 місяців

Мета, для якої кредит може бути використаний

на будь-які власні цілі та потреби, що не заборонені чинним законодавством України.

Форми та види забезпечення кредиту

Кредит надається без забезпечення

Можливість дострокового повернення кредиту та його умови

Допускається без стягнення додаткової плати в порядку, передбаченому умовами Договору про надання коштів у позику на умовах фінансового кредиту

Фінансові складові продукту

 

Процентна ставка, % річних

0,001% - нараховується на залишок заборгованості по кредиту

Тип процентної ставки (фіксована, плаваюча тощо)

Фіксована

Щомісячний процент

3,99% - з 1-го місяця строку дії Договору про надання коштів у позику на умовах фінансового кредиту. Процент нараховується щомісячно на загальну суму наданого кредиту

Плата за оформлення договору (процент+фіксована плата):

2.5 % - обчислюється від суми наданого кредиту та фіксована плата яка встановлюється у розрахунку 35,00 грн.* на кількість  місяців, зазначених в пункті 3.1. Договору про надання коштів у позику на умовах фінансового кредиту. Нараховується одноразово та включається до загальної суми кредиту. У разі дострокового погашення кредиту сума фіксованої плати не підлягає перерахунку на кількість місяців фактичного користування кредитом.

 

Розмір щомісячного платежу

Ануїтет

Передбачувані додаткові витрати клієнта

У випадку отримання кредиту шляхом перерахування коштів на картковий рахунок в іншому банку можливе застосування іншим банком комісій за зарахування та/або видачу коштів

Інші умови

Сума кредиту перераховується на рахунок, вказаний Позичальником в Заяві-дорученні про перерахуванні грошових коштів.

Штраф за кожний несвоєчасно сплачений платіж згідно Графіку платежів за Кредитним договором:

ШТРАФИ за кожне прострочення платежу/частини платежу, що триває від (одного) до 4 (чотирьох) днів включно – 50,00 грн;за кожне прострочення платежу/частини платежу, що триває 5 (п’ять) днів та більше  - 200,00 грн. 


Послуги факторингу

Цінова/тарифна політика ФК «СІМПЛ МАНІ» будується у відповідності до кон’юнктури ринку, фінансових показників потенційних Клієнтів, обсягами та строками фінансування

 

Послуга надання гарантій та поручительств:

Цінова/тарифна політика ФК «СІМПЛ МАНІ» будується у відповідності до кон’юнктури ринку, фінансових показників потенційних Клієнтів, обсягами та строками фінансування