Найчастіші питання

Зв'яжіться з нами по телефону 044-221-05-19 або надішліть листа на електронну адресу: info@simplemoney.com.ua і ми в найкоротший терміни налагодимо роботу системи.

Кредити надаються ТОВ «СІМПЛ МАНІ (код ЄДРПОУ: 40117839), яке зареєстровано в Державному реєстрі фінансових установ розпорядженням НКРРФП №2098 від 30.05.2017 року.

Ви можете відправити заявку на оформлення повторного кредиту через 3 місяці в разі, якщо погашаєте діючий кредит своєчасно.

При неповерненні кредитних коштів в термін, що зазначений в кредитному договорі, Вам необхідно сплатити штраф у розмірі 50 грн. за кожен факт прострочення від 1-го до 4-х днів (включно) і 200 грн. за кожен факт прострочення понад 5-ти днів. Ми завжди нагадуємо про черговий платіж, щоб мінімізувати нарахування штрафів.

Так, Ви можете погасити кредит достроково без нарахування будь-яких штрафних санкцій, перерахувавши гроші на відповідний рахунок, вказаний в кредитному договорі.

Ми з Вами зв'яжемося, а також на Ваш телефон буде відправлено смс з інформацією про прийняте рішення.

Необхідно мати з собою: оригінал паспорту громадянина України та довідку про присвоєння ідентифікаційного податкового номера (ІПН).

Наявність позитивної кредитної історії збільшує Ваші шанси;)

Оформити кредит може будь-який громадянин України віком від 21 до 65 років. Обов'язковою умовою отримання кредитних коштів є наявність підтвердженого доходу Позичальника

Так, ми надаємо кредити без довідки про доходи за умови офіційного працевлаштування.

Погасити кредит Ви можете обравши розділ «погашення кредиту» або в відділенні будь-якого банку на території України.
Погашення кредиту необхідно проводити щомісяця згідно з графіком платежів, що зазначений в кредитному договорі. Ми рекомендуємо перераховувати гроші за 5 (п'ять) днів до дати, зазначеної в графіку платежів, згідно Вашого кредитного договору, а так само нагадуємо смс-повідомленням щомісяця.